Jdi na obsah Jdi na menu
 


Náš život s paničkou

9. 11. 2009

Co říká Akim:

Spinkáme často a rádi. Já, Akim, většinou na zemi, Kendy na něčem měkkém a teplém. Máme několik pelíšků, ale nejradši chodíme otravovat paničku do postele a na gauč :-)

Obrazek

Obrazek

 Já se chodím na gauč a do postele jenom na chvilku přitulit a pak jdu spát na zem, protože mi je teplo. Kendy si všechny peřiny, polštářky a měkká místa užívá.

 

Co říká Kendy:

Procházkujeme se často a rádi. Já s paničkou milujeme procházky na louce za městem a v lese, Akim nejradši kontroluje teritorium kolem domova. Jdeme vždy ve stejném pořadí. Nejdřív já, pak dlouho nic, pak panička, pak zase dlouho nic a nakonec Akim. :-)

Obrazek

Co říká Adam:

Ahoj. Jednoho dne v létě jsem odjel do nového domova. Našel jsem tam obrovského psa, kterému říkali Kendy. Nejdřív mne ignoroval, ale postupem času jsem si ho úplně ochočil. Panička mi z nějakého neznámého důvodů občas řekne Aki, nebo Akime, ale jinak si myslím, že je zatím docela při smyslech. Proč se všichni diví, že miluji peřinky a všechno měkké na spaní???

 jen-tak-001.jpg

Jen tak, pro potěšení: Mandarinka Krásná louka (foto Tereza Hillebrantová) :-)

mandarinka.jpg

Co říká panička:

Každý den chodíme několikrát ven. Máme svá oblíbená místa a tohle je jedno z nich. Soví rybník. Přes den je tady nabito, je totiž na Blanickém sídlišti. Ale poránu jsme tady sami, protože Kendy vstává jako první v celém městě a my musíme s ním :)

 rano_rybnik2.jpg

 Kendyho štěńátka na klubové a speciální výstavě v Mladé Boleslavi, říjen 2012.

Zleva: Nina, Neo a Gill Krásná louka

 

zuzkamb4.jpg