Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se nám žije 2009

14. 3. 2009

14.3.2009

V CHS Bohemia Eleanor se narodila Kendyho pravnoučata, v CHS of Bohemia Balada vnoučata a v CHS Krásná louka by se měla kolem 1. května narodit vnoučátka po Indy :-)

6.6.2009 Další vnoučata, tentokrát K Krásná louka. K štěňátkům jsem dodala další dodělané šampionáty.

Galerie uložené v albu Volný z webu zmizely. S mou rychlostí zakládání alb a dělání fotek to vidím na nové album někdy koncem roku 2015 :-))

21.10.2009

Začátkem října jsem si udělala menší dovolenou. Veronika si odvezla Akima a Kendyho do Prahy - Kendy tam dostal průjem, takže jeho příští návštěva je silně nežádoucí :-) Nejdřív jsem jela do Bratislavy, kde se konala Světová výstava psů 2009. Z příjemného výletu se stal fantastický zážitek poté, co Kendyho dcera Gill Krásná louka získala titul Světový vítěz 2009 a syn Georg Krásná louka známku výborná. K večeru jsme si ješte s holkami (Míša, Petra, Terka, Bju, Gill, Joyce a Juli, všechno Krásná louka) zasoutěžily v chovatelských skupinách. Osud rozhodl, že na jeden den fantastických zážitků stačilo a v skupinách jsme žádné ocenění nezískaly. Nevadí, i tak jsem byla štěstím bez sebe dalších pár dní :-)))

Obrazek

Autor fotografie: Libor Hillebrant

1.11.2009

Přidala jsem pár fotek a nazvala je Pohoda. Taky jsem si dala závazek, že budu fotit častěji :-))