Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se nám žije 2008

26. 12. 2007

3.2.2008

Na konci ledna jsme si odskočili na lyžovací dovolenou do rakouského Schladmingu. Letos byl bohužel přírodní sníh dostupný pouze vysoko v horách, tak jsme si ho na procházkách moc neužili. Bydleli jsme přímo ve městě, v podkrovním apartmánu, do kterého vedly schody s parametry klouzavého žebříku. Kendy pochopil schody jako dobrou zábavu (tu jsme mu museli pochopitelně zatrhnout) a Akim po nich odmítl chodit úplně (ještě že je tak skladný a nebyl problém ho po schodech nosit). Schladming nás svým stíněným prostorem nijak neupoutal, a proto další horskou dovolenou strávíme zřejmě v osvědčeném Flachau.

Modelky pod Alpami :-)

Obrazek

24.4.2008

V sobotu jsem se byla podívat na MVP České Budějovice, protože soutěžily dvě pro nás důležité holky, Gill a Ajsí. Holkám to samozřejmě slušelo.

No a v neděli nás přijela navštívit se svou rodinou Ajsí. Akim předvedl svůj životní výkon, protože Ajsinka je první pes, kterého nechtěl vyštípat z baráku :-)

Obrazek

Autor fotografie: Libor Hillebrant

Další fotky z MVP a návštěvy najdete v dubnové fotogalerii Ajsí tady.

17.10.2008

Co je nového? Spousta věcí, jenomže webmaster je líný a nemá chuť do aktualizací :-)) Tak jsem ho aspoň ukecala na vložení dvou fotek ze září, kdy u nás byla na návštěvě Ajsí.

Obrazek

Obrazek

Autor fotografií tady.

Kendyho dcera Girlie získala titul Mistryně ČR 2008 v agility krátkosrstých kolií, Kendyho syn Georg (Jim) 3. místo v 7. divizi na ME ve flyballu a Kendyho dcera Icy (Ajsí) je čerstvou Junioršampionkou krásy ČR. No a pokud se zadaří, Kendy bude opět tátou štěňátek v Krásné louce. Mámou štěňátek bude Honey Krásná louka.

Obrazek

ICh, Grand Ch CZ, Ch CZ, JCh CZ, HR, Evropská vítězka mladých 2007

 Honey Krásná louka

Autor fotografie: J. Ouředník

22.10.2008

Dnes přidám jednu fotku, na které Kendyho syn Jim, Georg Krásná louka, běží pro 1. místo v 3. divizi na Mistrovství České republiky ve flyballu 2008 (získal ho společně se svým týmem, protože flyball je týmový sport):

Obrazek

JCh CZ, Ch CZ Georg Krásná louka alias Jim a MR 2008 

NV Brno počet vystavených krátkosrstých kolií 14

Kendyho dcera Icy Krásná louka CAC, NV, BOB, Kendyho sestra Coffee Krásná louka CAC. Vau.

3.11.2008

MVP Nitra, počet vystavených krátkosrstek 13

Kendyho dcera Gaya Krásná louka CAC a resCACIB, máma budoucích Kendyho štěňátek Honey Krásná louka CAC, CACIB a BOB. Honey splnila podmínky pro udělení titulu Interšampion.........holky jsou prostě krásné :-) 

9.11.2008

Georg Krásná louka se svým flyballovým týmem vyhráli 2. divizi soutěže PURINA PRO PLAN CUP 2008. Do soutěže se zepočítaly všechny letošní české flyballové závody!!!

20.11.

V chovatelské stanici Z Tau'ri se narodilo 8 zlatých Kendyho vnoučátek :-)

Další příjemná zpráva - v sobotu byly uchovněny dvě nádherné, temperamentní holky India a Icy Krásná louka. Moc mne těší, že sportovní elegance, nezávislost, temperament, vášeň pro míček a rozpustilost budou předány dál.

 

Obrazek

Zleva: India Krásná louka a Icy Krásná louka :-)